Główna  /  Pielgrzymki  /  Zagraniczne

ZIEMIA ŚWIĘTA PIELGRZYMKA 14.02 - 22.02.2023 BRAK MIEJSC

Izrael / Ziemia Święta / Tel Awiw

ZIEMIA ŚWIĘTA PIELGRZYMKA 14.02 - 22.02.2023 BRAK MIEJSC

Profil: dla parafii, dla szkół, pielgrzymka, zagraniczne

Udogodnienia: klimatyzacja, WC

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • 793 220 915
  • 577 002 725
  • Pon - Pt: 10.00 - 20.00 / So: 10.00 - 21.00

Opis:

Dzień I -14.02.2023

Zbiórka  na lotnisku w Warszawie. Wylot z Warszawy o godz. 5:40 Przylot do TEL AWIWU o godz.10:25 .Spotkanie z przewodnikiem I przejazd do Tel Awiwu - Jaffo - zwiedzanie najstarszej części miasta Przejazd do hotelu do Betlejem .Obiadokolacja , nocleg.

 

Dzień II -15.02.2023 JEROZOLIMA-GÓRA OLIWNA –GÓRA SYJON

   

Śniadanie. Wyjazd autokarem na Górę Oliwną- panoramiczny widok na Wzgórze Świątynne. Oraz mury Starego Miasta. Następnie zwiedzanie Kościoła Pater Noster-Ojcze Nasz, Kościół Dominus Flevit(Pan Zapłakał),Ogród Oliwny-Getsemani I Bazylika Męki Pańskiej, Kościół Grobu Maryi. Góra Syjon 

-Bazylika Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, Wieczernik oraz grób króla Dawida. Kościół in Galicantu. Obiadokolacja, nocleg w Betlejem.

 

Dzień III -  16.02.2023 BETLEJEM –EIN KAREM-YAD VASHEM  

Śniadanie. Zwiedzanie Betlejem-Bazylika Narodzenia Pana Jezusa. Kościół ten powstał w miejscu narodzenia Jezusa I jest najstarszym czynnym kościołem na świecie, Grota Mleczna, Grota Św. Hieronima w Kościele Św. Katarzyny, Pole Pasterzy-gdzie aniołowie  obwieścili pasterzom narodzenie Chrystusa Przejazd do Ein Karem( Kościół Nawiedzenia Św. Elżbiety i Narodzenia św. Jana Chrzciciela .Muzeum Holokaustu: Yad  Vaszem. Obiadokolacja, I nocleg w Betlejem.

Dla chętnych zwiedzanie Jerozolimy Nocą za dodatkowa opatą ok 25 usd /os. W programie przejazd przez dzielnice ortodoksyjnych Żydów-Mea Shearim, Menora pod Knesetem, panorama wieczorna na oświetlone Stare Miasto oraz przejście przez Żydowską DzielnicęStarego Miasta pod Ścianę Płaczu.

 

Dzień IV -17.02.2023 -WADI QELT-JERYCHO-MORZE MARTWE-QUMRAN-KACER EL JAHUD

Śniadanie. Przejazd do Kanionu Wadi Quelt-panorama . Jerycho (najstarsze miasto świata)-krótki postój pod Quarantal-Góra Kuszenia Jezusa oraz zdjęcia pod drzewem Sykomora (możliwość wjazdu kolejką linowa na G. Kuszenia do Klasztoru Kuszenia -20 usd/os).Plażowanie I kapiel w Morzu Martwym na prywatnej plazy-(najwieksza depresja na świecie -430 m ppm) anastępnie Qumran-panorama na groty,gdzie znaleziono słynne zwoje Pisma Świętego.Wizyta nad Jordanem w prawdziwym miejscu chrztu  Chrystusa-Kacar El Jahud. Następnie Betania:kościół I grobowiec Łazarza. Obiadokolacja. Nocleg w Betlejem.

 

Dzień V-18.02.2023 JEROZOLIMA :DROGA KRZYŻOWA

Śniadanie. Wyjazd do Jerozolimy . Przejscie przez Bramę Świętego Szczepana, Kościół Św. Anny I sadzawka Betesda, Droga Krzyżowa (nabożeństwo)od miejsca skazania Jezusa –Via Dolorosa –do Golgoty I Bazyliki Grobu Pańskiego . Czas na osobistą modlitwę. Zwiedzanie Kotel Maarawi (Ściana Płaczu). Obiadokolacja, nocleg w Betlejem. 

 

Dzień VI- 19.02.2023 HERODION –HEBRON

Śniadanie .Następnie przejazd do ruin pałacu Heroda Wielkiego oraz miejsca gdzie znaleziono jego grób-Herodionu. Przejazd do Hebronu-miasta świaetgo dla 3 monoteistycznych religii, gdzie znajduja się grobowce naszych Patriarchów: Abrahama I Sary. Obiadokolacja, nocleg w Betlejem.

 

Dzień VII -20.02.2023 EMMAUS-CEZAREA -HAJFA

Śniadanie. Przejazd do Emmaus gdzie Chrystus po raz pierwszy ukazał się swoim Apostołom po Zmartwychwstaniu. Następnie przejazd do Cezarei Nadmorskiej –zwiedzanie ruin rzymskiego akweduktu. Przejazd do Hajfy:kosciół Stella Maris, klasztor Karmelitański, panorama na Ogrody Bahrajskie I zatokę Hajfa. Obiadokolacja. Nocleg w Nazarecie.

 

Dzień VIII -21.02.2023

Śniadanie, Przejazd dookoła Jeziora Galilejskiego : Góra Błogosławieństw , Tabha-miejsce cudownego rozmnożenia ryb I chleba oraz miejsce prymatu Piotra, Kafarnaum: Dom Piotra oraz stara synagoga , rejs po jeziorze Galilejskim z modlitwą ,śpiewem I tańcami. Dla chętnych mozliwość degustacji ryby św.Piotra –ok 25 usd/os. Obiadokolacja I nocleg w Nazarecie.

 

Dzień IX  -22.02.2023-NAZARET –KANA –Góra Tabor

Śniadanie .Zwiedzanie Nazaretu: Bazylika Zwiastowania. Dom Sw. Józefa , gdzie mieszkała Święta Rodzina. Następnie przejazd do Kany Galilejskiej , gdzie Jezus przemienił wodę w wino (dla chetnych możliwość odnowienai przyrzeczeń małżeńskich oraz zakupu wina). Wjazd taksówkami wieloosobowymi na Górę Tabor. Transfer na lotnisko. Wylot  o godz. 20:05. Przylot do Warszawy o godz. 23:05

 

Cena za osobę przy 40 os płatnych : 500 USD + 2170 zł

dodatkowe obowiązkowe 100 USD płatne na miejscu po przylocie (napiwki + bilety wstępu)

W cenie:

8 noclegów w pokojach, w 3 gwiazdkowym hotelu ze śniadaniami i obiadokolacjami

przejazd komfortowym autokarem na miejsce

opieka pilota, przewodnika

ubezpieczenie NNW, KL

TFG + TFP

rejs po jeziorze Galilejskim

bilety lotnicze

taksówki na Gorę Tabor

codzienne Msze Święte

zestawy nagłaśniające

 

 

 

 

 

Uwagi:

Cena nie obejmuje: 

napoje do obiadokolacji

wycieczki fakultatywne

taca pielgrzymów

wydatki prywatne

 

Plan:

ZIEMIA ŚWIĘTA PIELGRZYMKA 14.02 - 22.02.2023 BRAK MIEJSC/1

Terminy

Położenie



please wait ...

Trasa

Rozkład jazdy

w cenie
Warszawa
05:40 , Polska, Zbiórka na lotnisku o godzinie 7:00
w cenie
Tel Awiw
20:05 , Israel,

Dopłaty i zniżki

100 $
za osobę
Dopłata obowiązkowa GOTÓWKĄ NA LOTNISKU
płatne GOTÓWKĄ na lotnisko (napiwki + bilety wstepu)
Proszę czekać ...